Вручення дипломів випускникам факультету Економіки та бізнесу

19.03.2015р. у Київському національному університеті технологій та дизайну відбулося урочисте вручення дипломів «магістра» випускникам факультету Економіки та бізнесу  за спеціальністю "Управління фінансово-економічною безпекою".

У церемонії вручення дипломів взяли участь випускники, їхні батьки, а також проректор з науково-педагогічної роботи Ігнатьєва І.А., декан факультету економіки та бізнесу Хоменко О.В., завідувач кафедри фінансів та фінансово-економічної безпеки Тарасенко І.А. та викладачі цієї кафедри.

Перед нашими випускниками постануть виклики, які можна здолати лише будучи компетентним фахівцем. Ми переконані, що сьогоднішні дипломовані магістри, отримавши якісну освіту в КНУТД, достойно подолають ці виклики та стануть надією і опорою для нашої України.

ХАЙ ЩАСТИТЬ ВАМ, ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

20.03.2015