КНУТД ПІДТРИМУЄ РОЗВИТОК УКРАЇНСЬКОГО ВОКАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА ТА ДЕРЖАВНОЇ МОВИ

26 березня 2015 р. на сцені палацу культури “Миргород” відбулося урочисте нагородження переможців та Гала-концерт фестивалю-конкурсу «Соловейко України». Відзнаки та призи талановитим вокалістам вручали: почесний голова журі – Леонід Кучма – Президент України 1994-2005 р.р., засновник фестивалю народний артист України Мар”ян Гаденко, ректор Київського національного університету технологій та дизайну професор Грищенко Іван Михайлович; Миргородський міський голова Сергій Соломаха, Генеральний директор ПрАТ “Миргородкурорт” Олександр Гавловський, голова відділення Союзу українців Румунії  Борислав Питрашук, почесний президент БФ «Творити добро людям» Ярослав Бублик  та багато інших співорганізаторів фестивалю.

Ректор  Київського національного університету технологій та дизайну професор Грищенко Іван Михайлович вручив переможницям фестивалю-конкурсу «Сертифікат» на безоплатне пошиття дизайнерського концертного костюму.

30.03.2015