Міжнародний культурно-патріотичний проект «R - EVOLUTION»

Міжнародний культурно-патріотичний проект «R - EVOLUTION» ініційований та організований іспанським скульптором Карлосом Гарсіа Лаос за підтримки Національної спілки архітекторів України, Національної спілки художників України, Київського Національного університету технологій та дизайну та посольства Іспанії в Україні відбувся в Будинку Архітектора м. Києва з 20 лютого по 21 березня 2015 року.

В проекті прийняли участь викладачі кафедри рисунка та живопису факультету Дизайн: зав.каф. Чернявський К.В., доц. Дубрівна А П., доц. Колесніков В.В., доц. Єлісєєв І.А., ст. вик. Руденко М.Ф., ас. Черниш М.О.

Можна по-різному ставитися до подій останнього року, що відбуваються в Україні, але не можливо бути до них байдужими. Здається, що суспільство, в якому все ще залишається безліч запитань і обмаль відповідей, потребує рішучих змін. Мистецтво ніколи не залишалося осторонь тих процесів, які відбуваються в країні. Головна ідея проекту – це зміна ментальності суспільства, яка призведе до розвитку усіх сфер життя.

30.03.2015