Участь науковців Київського національного університету технологій та дизайну у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Теорія та практика дизайну» Національного авіаційного університету

20 - 21 березня 2015 року фахівці Київського національного університету технологій та дизайну прийняли активну участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Теорія та практика дизайну», організатором якої виступив Інститут аеропортів Національного авіаційного університету.

Метою конференції було виявлення сучасних тенденцій та пріоритетних напрямків розвитку в дизайні, пошук нових векторів розвитку теоретичної бази дизайну, налагодження творчих зв’язків між дизайнерськими навчальними закладами та обговорення методики викладання професійно-орієнтованих дисциплін.

На пленарному засіданні з доповідями виступили фахівці у теоретичній і практичній сферах дизайну, серед яких д.т.н., професор, декан факультету дизайну Київського національного університету технологій та дизайну Колосніченко М.В.

Завідувач кафедри ергономіки і проектування одягу Київського національного університету технологій та дизайну, к.т.н., доцент Остапенко Н.В. в своїй доповіді ознайомила присутніх з науковим напрямом діяльності кафедри, що зацікавило колег та викликало жваве обговорення результатів досліджень.

Активну участь у роботі конференції взяли доценти кафедри ергономіки і проектування одягу Полька Т.О., Пашкевич К.Л., Васильєва І.В., Кожушко Р.Ю., Луцкер Т.В., Винничук М.С., асистент Авраменко Т.В., аспіранти Приходько-Кононенко І.О., Рубанка А.І., Галаган Т.В., а також доценти кафедр художнього моделювання костюму Колосніченко О.В. та дизайну Струмінська Т.В., асистент Васильєва О.С., аспірант Омельченко Г.В.

За результатами роботи конференції буде видано збірник наукових праць «Теорія та практика дизайну», який є фаховим виданням за спеціальністю «Технічна естетика» в галузі технічних наук, в якому будуть опубліковані статті фахівців Київського національного університету технологій та дизайну.

Конференція відбулась у теплій, дружній атмосфері, що черговий раз підтвердила тісну співпрацю вітчизняних вчених в галузі дизайну, яка спрямована на розвиток сучасних науково-практичних підходів до створення досконалих об’єктів різного призначення.

Дякуємо науковцям, які прийняли участь в конференції та бажаємо подальших творчих успіхів.

31.03.2015