ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ!

У Київському національному університеті технологій та дизайну оголошується набір студентів на заочну форму навчання зі спеціальності «Технологія фармацевтичних препаратів» на договірній основі. (освітньо-кваліфікаційний рівень – бакалавр, 4,5 р.н., освітньо-кваліфікаційний рівень – спеціаліст, 1 р.н., вартість навчання 4000 грн/рік).

Після закінчення випускнику присвоюється кваліфікація – інженер-технолог хіміко-фармацевтичних виробництв.

Підготовка інженерів-технологів-фармацевтів проводиться у відповідності до державного стандарту на основі новітніх методик, що враховують вітчизняний і світовий досвід.

Студенти під час підготовки за спеціальністю «Технологія фармацевтичних препаратів» вивчають поряд з загальноосвітніми дисциплінами такі базові дисципліни, як:

• ботаніка і клітинна біологія;
  • фізіологія з основами анатомії людини;
  • латинська мова;
  • медицина катастроф;
  • процеси та апарати хіміко-фармацевтичних виробництв;
  • загальна біохімія та молекулярна біологія;
  • фармацевтична хімія;
  • фармакогнозія з основами біохімії лікарських рослин;
  • хімічна мікробіологія;
  • основи токсикології;
  • теоретичні основи фармацевтичної технології;
  • промислова технологія фармацевтичних препаратів;
  • технологія парфумерно-косметичних засобів;
  • промислова біотехнологія;
  • технологія біологічно-активних речовин;
  • обладнання хіміко-фармацевтичних підприємств;
  • гігієна та промсанітарія фармацевтичних виробництв;
  • введення у фармакологію;
  • маркетинг в промисловій сфері.

Студенти оволодівають навичками роботи на сучасній обчислювальній техніці, знайомляться з сучасними технологіями виробництва готових лікарських засобів, вивчають механізм їх дії на організм людини, одержують економічні знання, які дозволяють спеціалістам працювати за напрямами:

• виробничо-технологічні та організацій-но-керівничі функції в галузі виробницт-ва лікарських засобів;
  • експлуатація технологічного обладнання хіміко-фармацевтичних виробництв;
  • розробка нових або удосконалення існуючих технологічних процесів;
  • вибір та опанування нових технологічних процесів і режимів виробництва.

Після закінчення КНУТД інженери-технологи хіміко-фармацевтичних виробництв мають можливість працевлаштування на посади провідних хіміко-фармацевтичних підприємств України та зокрема в м. Києві, такі як: «Фармацевтична фірма «Дарниця», ВАТ «Фармак», ЗАТ НВЦ «Борщагівський ХФЗ», ЗАТ «Київський вітамінний завод», корпорація «Артеріум» тощо.

Гарантією працевлаштування випускників інженерів-технологів-фармацевтів є те, що фармацевтична галузь є однією з найперспективніших напрямків діяльності людини, що обумовлено життєвою необхідністю в продукції цієї галузі для всіх категорій населення. Сьогодні ця галузь, на відміну від інших, активно розвивається в напрямку інтеграції у світове співтовариство.

ЗАПРОШУЄМО ВАС ДО НАВЧАННЯ

Адреса університету: 01011, м. Київ, вул. Немировича-Данченка,2 (ст. метро «Печерська»).

Приймальна комісія:

години прийому – понеділок-п’ятниця з 10.00-17.00, тел. 256-29-75