ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З ПРИРОДНИЧИХ, ТЕХНІЧНИХ І ГУМАНІТАРНИХ НАУК З ГАЛУЗІ НАУКИ «ПРИКЛАДНА ГЕОМЕТРІЯ, ІНЖЕНЕРНА ГРАФІКА ТА ЕРГОНОМІКА»

23-24 березня 2015 року студенти кафедри ергономіки і проектування одягу факультету дизайну Київського національного університету технологій та дизайну брали участь у науково-практичній конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук з галузі науки «Прикладна геометрія, інженерна графіка та ергономіка», організатором якого згідно наказу Міністерства освіти і науки України є Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» (НТУ ХПІ). Студенти Узік Вікторія та Каленик Інна разом з науковим керівником доцентом, к.т.н. Пашкевич Калиною Лівіанівною відвідали м. Харків та представили доповідь на засіданні секції «Ергономіка» в НТУ ХПІ, де презентували результати наукової роботи «Удосконалення процесу проектування одягу складних об`ємно-просторових форм», поданої на конкурс. За результатами конкурсу робота наших студентів отримала почесне ІІІ місце.

02.04.2015