Проведення виїзного заняття наукового гуртка

На кафедрі метрології, стандартизації та сертифікації відбулося виїзне засідання студентського наукового гуртка «Систематизація та представлення інформації з використанням інформаційно-аналітичних технологій та мультимедійних засобів» (керівники: д.т.н., професор Федін С.С. та д.т.н., професор Зубрецька Н.А.) на тему «Вивчення системи метрологічного забезпечення випробувань обладнання в умовах ДП «Укрметртестстандарт».

Студенти – члени наукового гуртка відвідали багаторічних друзів і колег кафедри МСС  – Державне підприємство «Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, сертифікації та захисту прав споживачів» (ДП «Укрметртестстандарт»). Для багатьох з випускників кафедри минулих років це підприємство стало місцем роботи, де вони застосовують набуті знання, вміння та навички

Окрім спілкування з працівниками ДП «Укрметртестстандарт» члени гуртка отримали можливість застосувати свої знання та попрацювати у якості дослідників у лабораторії магнітно-електричної сумісності Науково-технічного випробувального центру (НТВЦ) «УкрТЕСТ» ДП «Укрметртестстандарт» (на фото студенти гр. БМС-11 Воронянська Лілія, Нестеренко Ігор, Рябець Дмитро)

Обговорення результатів виїзного засідання наукового гуртка і аналіз робочих матеріалів та нормативних документів, отриманих у відділі випробувань продукції ДП «Укрметртестстандарт» (на фото: наукові керівники д.т.н., професор Федін С.С., д.т.н., професор ЗубрецькаН.А., студенти гр. БМС-11 Воронянська Лілія, Нестеренко Ігор, Рябець Дмитро, Ведмеденко Сергій, Клесовець Сергій)

Підведння підсумків виїзного засідання наукового гуртка у відділі випробувань продукції ДП «Укрметртестстандарт» (засідання проводить д.т.н., професор Федін С.С.)

02.04.2015