Нагородження студентів-переможців Міжнародного конкурсу на здобуття премії Delcam

30 березня 2015 року в Резиденції посла Великої Британії відбулася церемонія нагородження студентів-переможців Міжнародного конкурсу на здобуття премії Delcam.

З 2013 року діє угода про співпрацю КНУТД з британською компанією Delcam, в рамках якої на кафедрі КТВШ працює комп’ютерний центр автоматизованого моделювання та проектування взуття Delcam Crispin.  Завдяки цьому програмному продукту наші студенти отримують як навички 3d-моделювання просторової форми взуття в графічному середовищі, так і можливість експериментувати з колористичною гамою та декоративними рішеннями, отримуючи ефектні та оригінальні моделі. Результати роботи центру були втілені в наукових та творчих роботах студентів кафедри. Одна з наукових робіт, реалізована магістрантом Павлік Мариною, посіла ІІ місце в Міжнародному конкурсі на здобуття іменної премії Delcam. Кілька творчих студентських розробок моделей взуття взяли участь в міжнародному конкурсі «Global footwear design Competition», присвяченому взуттєвим Crispin-проектам. Робота магістранта Василевської  Валентини була відмічена членами журі. В церемонії від КНУТД взяли участь: ректор КНУТД Грищенко І.М., завідувач кафедрою КТВШ Гаркавенко С.С. магістрант Павлік М., доцент Чертенко Л.П., та доцент Кернеш В.П.

02.04.2015