Конференція студентського самоврядування КНУТД

17.04.2015 була проведена конференція студентського самоврядування Київського національно університету технологій та дизайну. Вітальним словом відкрив  конференцію Голова Студентського Парламенту Красіловський Володимир. Затвердивши відкритим голосуванням порядок денний та регламент виступів, було обрано лічильну комісію кількістю 5 осіб та її голову, якою стала Стаднюк Раїса.

На конференції розглядалося питання про висунення делегатів на конференцію трудового колективу КНУТД. За пропозицією Фоменко Олега щодо списку делегатів шляхом таємного голосування було затверджено всі оголошені кандидатури.

Список делегатів:

1. Потах Юлія Василівна
  2. Бурдак Марина Олександрівна
  3. Верейко Ольга Ігорівна
  4. Харченко Анна Сергіївна
  5. Салій Наталія Сергіївна
  6. Козенко Ірина Володимирівна
  7. Полінкевич Ольга Петрівна
  8. Листюк Тарас Іванович
  9. Воляник Олексій Юрійович
  10. Прима Владислав Ігорович
  11. Вартова Маргарита Василівна
  12. Альошина Олена Сергіївна
  13. Степова Валерія Едуардівна
  14. Шумейко Ірина Святославівна
  15. Іванишена Анастасія Дмитрівна
  16. Мухін Володимир Вікторович
  17. Колесник Олександр Володимирович
  18. Красіловський Володимир Степанович
  19. Кураксіна Валерія Євгеніївна

Також було обрано студентів до складу нової Вченої Ради КНУТД, кандидатури були затверджені таємним голосуванням.

Список студентів-членів нової Вченої Ради КНУТД:

1. Полінкевич Ольга Петрівна
  2. Мір Марина Шамсуддіновна
  3. Потах Юлія Василівна
  4. Степова Валерія Едуардівна
  5. Ковинєва Тетяна
  6. Красіловський Володимир Степанович
  7. Дуброва Альона Олександрівна

Також було прийнято рішення про затвердження Положення про студентське самоврядування в КНУТД. Студентами також було вирішено, що звітньо-виборча конференція студентського самоврядування КНУТД буде проведена 27 травня поточного року.

Під час підрахунків голосів студенти активно спілкувалися та обговорювали можливі проекти Студентського Парламенту та їх реалізацію.

20.04.2015