Міс і Містер КНУТД 2015

12.05.2015 в актовій залі 1 корпусу відбувся конкурс краси "Міс і Містер КНУТД" 2015. Ведучими свята були Стаднюк Раїса та Мичко Дмитро. Учасники мали змогу проявити себе у таких конкурсах: дефіле у стилі пін-ап, вихід у купальниках, дефіле у вечірніх образах, вікторина, а найцікавішим був конкурс талантів. У конкурсі талантів учасники проявили свою оригінальність: конкурсанти декламували вірші, танцювали, співали, навіть малювали.

На святі виступав переможець конкурсу Голосу Країни, підопічний Святослава Вакарчука - Ігор Грохоцький. Глядачі також могли насолодитися виконанням пісень учасниці вокального ансамблю “SMILE” Марини Іовенко.

Всі конкурсанти були артистичними, чарівними та натхненими. У кожному учаснику можна було побачити “родзинку”.

Міс КНУТД стала Ярошевич Ксенія, студентка факультету ТСМ, а Містером - Максим Гудак, студент факультету МКТ. Містером та Міс глядацьких симпатій КНУТД стали Никитчук Влад та Ярошевич Ксенія.

Дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення конкурсу!

15.05.2015