Співпраця ФЕБ із спеціалізованою середньою школою № 43 «Грааль» м. Києва

14 травня 2015 року відбулася значна подія в житті школи № 43 «Грааль» м. Києва та факультету економіки та бізнесу – був підписаний договір про науково-методичну співпрацю між  Київським національним університетом технологій та дизайну та СН №43. У рамках цього договору школярі та вчителі школи мають змогу ознайомитись з передовими досягненнями та наробками викладачів ФЕБ, пройти ряд тематичних майсер-класів та бізнес-тренінгів, а викладачі, в свою чергу мають змогу поділитися атмосферою нашого факультету та університету в цілому, розповісти та показати різноманітні цікавинки навчання випускникам школи та майбутнім абітурієнтам та активно залучати школярів до лав студентів нашого славетного університету. Це перші кроки PR команди факультету економіки та бізнесу в активній профорієнтаційній роботі серед школярства.

Координатор PR команди ФЕБ доц. Кудлай В.С.

В рамках цього договору співпраця між КНУТД та Школою відбуватиметься на регулярній основі як на базі школи, так і на базі Університету.

Доц. Коваленко Д.І. проводить тренінг зі школярами

І першою ластівкою став майсер-клас–презентація на тему «Інтеграція України в ЄС: за та проти» розробниками якого стали викладачі кафедри фінансів та фінансово-економічної безпеки.

В доступній для школярів, дискусійній формі були наведені та проаналізовані ключові умови вступу України у ЄС. До перебігу дискусії були залучені магістри кафедри ФФЕБ.

Наприкінці заходу школярам було продемонстровано анімаційний фільм про основні принципи накопичення та використання грошей та зміцнення власної фінансової стабільності.

15.05.2015