Інформація про проведення науково-практичного семінару «Інноваційні тенденції підготовки майбутніх економістів в умовах полікультурного та мультилінгвального глобалізованого світу» 29.05.2015р.

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Кафедра іноземних мов

Кафедра  економіки підприємства

Науково-практичний семінар

29 травня 2015р.

Шановні колеги!

Київський національний університет технологій та дизайну, Національний університет «Львівська політехніка», Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького, Національний університет «Острозька академія», Уманський державний педагогічний університет ім. Павла Тичини Національний університет біоресурсів і природокористування України запрошують аспірантів та студентів старших курсів прийняти участь у  науково-практичному семінарі молодих вчених та студентів «Інноваційні тенденції підготовки майбутніх економістів в умовах полікультурного та мультилінгвального глобалізованого світу»,  який відбудеться 29 травня 2015р. у Київському національному університеті технологій та дизайну.

На семінарі планується обговорення наступних проблем:

1. Формування іншомовної професійної та інформаційно-комунікаційної компетентності студентів економічних спеціальностей в умовах євроінтеграційних процесів.
  2. Економічний розвиток та підготовка фахівців для вирішення прикладних проблем в економіці та її галузях.
  3. Підготовка кваліфікованих кадрів для стратегічно важливих галузей національної економіки України з урахуванням сучасних глобальних трансформаційних процесів.

Тези доповідей семінару будуть надруковані у спеціальному випуску збірника наукових студентських праць. Приймаються до друку тільки тези оформлені згідно вимог оргкомітету.

Для участі у семінарі необхідно до 26 травня 2015 р. подати до організаційного комітету семінару наступні документи в електронному вигляді:

• заяву учасника у сканованому вигляді (форма заяви на звороті);
  • тези доповіді (в електронному вигляді);
  • документ про сплату організаційного внеску в сканованому вигляді

Вимоги до оформлення тез доповіді:

Тези доповіді подаються українською, англійською, німецькою або російською мовами обсягом дві сторінки комп’ютерного тексту. Текстовий редактор Microsoft Word, шрифт – Times New Roman, кегль – 12 (для таблиць і рисунків – 10), інтервал – 1, отступ1,25 см. Всі поля – 20 мм;

Зліва у верхньому кутку ставиться УДК, відступивши дві строки посередині аркуша великими літерами ( жирний шрифт) друкується назва тез, справа від назви через дві строки – прізвище, ініціали автора, назва закладу, розмір шрифта - 12 пт., друкується повністю. Далі через дві строки друкується текст (через один інтервал).

В кінці тез вказується прізвище та посада наукового курівника.

Назва файлу повинна співпадати з прізвищем та ім’ям першого автора і містом, наприклад:  Петрова_Київ.doc.

Робочі мови семінару: українська, англійська, німецька, російська.

Оргкомітет залишає за собою право на редагування та відхилення тез, які не будуть відповідати вимогам, або будуть надані з запізненням.

Київ, вул. Немировича-Данченка, 2

Київський національний університет технологій та дизайну, кафедра іноземних мов, ауд. 4-1206.

Контактна особа:

Довгопол Галина Олександрівна,

т. +38 (050) 9809111

(044)2562949

Організаційний внесок складає 60 грн. з одного учасника без пересилання збірника тез, 70 грн. – з витратами  на пересилку. Він використовується на покриття витрат, пов’язаних з виданням тез та проведенням засідання.

Кошти за публікацію необхідно перерахувати до 26травня 2015р.

Платіжні реквізити:

Одержувач – КНУТД (Київський національний університет технологій та дизайну)

КОД ЕДРПОУ – 02070890

р/р – 31254201103551 в УДК  Печерського р-у ГУДКСУ м. Києва МФО 820019

Призначення платежу

П.І.Б. (автора (-ів) публікації) – за публікацію у збірнику тез доповідей учасників науково-практичного семінару 29 травня 2015р.

Зразок оформлення тез доповіді:

УДК 687.03:677.017

МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ПІДПРИЄМСТВА

Студ. І.Іваненко Київський національний університет технологій та дизайну

Основний текст

Науковий керівник: В. В. Лойко, доктор економічних наук, доцент

Зразок заявки на участь у семінарі

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ У НАУКОВО-ПРАКТИЧНОМУ  СЕМІНАРІ

Прізвище, ім’я, по батькові____________