Звітний КОНЦЕРТ народного ансамблю естрадного танцю «БУМ»

14 травня 2015 р. в університеті відбувся звітний КОНЦЕРТ народного ансамблю естрадного танцю КНУТД «БУМ». Художній керівник, хореограф-постановник ансамблю – к.т.н., доцент кафедри ергономіки і проектування одягу Тетяна Баранова.

Концерт пройшов у дружній атмосфері, був наповнений історією та спогадами з життя ансамблю, яке повністю відповідає його назві – «БУМ». Глядачі мали змогу побачити вже відомі номери ансамблю, а також прем’єри.

Хореографічний номер «HAPPY HIPPY» – прем’єрний показ Хореографічний номер «DANCE»

Хореографічний номер «Я ТВОЙ» – прем’єрний показ

Хореографічний номер «STAND UP»

Хореографічний номер «Terra Mystica»

Хореографічний номер «ОФІС»

Хореографічний номер «ПОЗВОНИ МНЕ» Хореографічний номер «ВОДОГРАЙ»

Серед артистів ансамблю, які протягом концерту демонстрували хореографічну та артистичну майстерність, були як студенти, так і випускники університету.

Хореографічний номер «ТАНЯ» у виконанні випускників КНУТД Антона Долінського,
Іллі Гаврилова та Михайла Федоришина - прем’єрний показ

«Flamenco» у виконанні Тетяни Баранової
прем’єрний показ

Хореографічний номер «НА ПЕРЕХРЕСТІ» у виконанні Іллі Гаврилова та Анастасії Петко - прем’єрний показ

У концерті також взяли участь:

Арт-гурт «Механушки» з номером «Вчитель танців»

Група «Green stripe» з номером «Інструментальний БУМ»

Народний вокальний ансамбль «Smile» з піснею «Моя любов»

Директор будинку моди Марія Івасенко
з віршем «Монолог женщины»

Наразі ансамбль веде активну творчу діяльність, в його арсеналі перемоги на Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах, участь у різноманітних творчих проектах.

Запрошуємо талановите студентство стати учасниками ансамблю, набір до якого відбудеться у вересні наступного навчального року. За додатковою інформацією звертайтесь до Центру культури та мистецтв університету.

18.05.2015