Акредитаційна експертиза підготовки магістрів спеціальності 8.05160105 - «Експертиза текстильних матеріалів та виробів»

В період з 18 по 20 травня 2015 року на кафедрі МТЕТМ працювала експертна комісія Міністерства освіти і науки України щодо проведення акредитаційної експертизи підготовки магістрів 8.05160105 - «Експертиза текстильних матеріалів та виробів».

Голова експертної комісії – завідувач кафедри технологій та дизайну одягу Української інженерно-педагогічної академії, доктор технічних наук, професор Рябчиков Микола Львович. Член експертної комісії – доцент кафедри дизайну костюму Львівської національної академії мистецтв, кандидат технічних наук, доцент Головня Олександр Володимирович.

20.05.2015