Зустріч студентів з Ігорем Кондратюком

У Київському національному університеті технологій та дизайну 21 травня відбулась зустріч студентів з Ігорем Кондратюком, відомим українським телевізійним ведучим, продюсером та шоуменом.

Невимушеність спілкування відкрила багато цікавих сторінок з життя відомої людини: пан Ігор розповів про своє дитинство, навчання в школі та університеті, перші кроки на телебаченні. Цікавили студентів і його відповіді на гострі питання сьогодення, - від політики та економічних проблем до новин в українському шоу-бізнесі. Цікаві відповіді ґрунтувались на власному досвіді і часто перетворювались на поради для молодих людей, які вщент заповнили залу засідань Вченої ради університету.

Учасники зібрання висловлюють щиру подяку Ігорю Кондратюкю за цікаво проведену зустріч, щирість та небайдужість до проблем молоді.

21.05.2015