Створення навчальної лабораторії з фізики для студентів коледжу КНУТД

На кафедрі фізики вже п’ятий рік проводяться заняття зі студентами коледжу КНУТД. Оскільки більшість розділів фізики студенти вивчають вперше, для засвоєння матеріалу необхідно використання наочних засобів, що демонструють основні процеси та закони фізики. Саме з цією метою в аудиторії 4-0907 було створено спеціалізовану навчальну лабораторію для студентів коледжу КНУТД.

В навчальній лабораторії представлені спеціальні демонстраційні стенди для ілюстрації фізичних явищ, пояснення фізичних процесів і візуалізації поведінки фізичних об’єктів.
Під час аудиторних занять студенти мають можливість самі виконувати лабораторні дослідження на установках, що спеціально розроблені для їх рівня підготовки. Для спостереження оптичних явищ виконане спеціальне затемнення частини лабораторії.
Створення подібних умов для навчання студентів коледжу сприяє профорієнтаційній агітації серед них як потенційних студентів КНУТД. Викладачі кафедри фізики своїм ставленням до майбутніх абітурієнтів допомагають прилаштуватися до умов навчання у ВНЗ.

23.05.2015