Кафедра іноземних мов провела I науково-практичний семінар «Інноваційні тенденції підготовки майбутніх економістів в умовах полікультурного та мультилінгвального глобалізованого світу»

29 травня 2015 року у Київському національному університеті технологій та дизайну відбувся I науково-практичний семінар «Інноваційні тенденції підготовки майбутніх економістів в умовах полікультурного та мультилінгвального глобалізованого світу», організований кафедрою іноземних мов у співпраці з кафедрою  економіки підприємства. Основною метою семінару було обговорення широкого кола питань формування іншомовної професійної та інформаційно-комунікаційної компетентності студентів економічних спеціальностей в умовах євроінтеграційних процесів, економічний розвиток та підготовка фахівців для вирішення прикладних проблем в економіці та її галузях, підготовка кваліфікованих кадрів для стратегічно важливих галузей національної економіки України з урахуванням сучасних глобальних трансформаційних процесів.

У пленарному засіданні прийняли участь:  Хоменко О.В., декан факультету економіки та бізнесу, д.пед.н, доцент, Денисенко М. П., д. е. н, професор, кафедра економіки підприємства, Лойко В. В., д.е.н., доцент, завідувач кафедри економіки підприємства , Тьопенко Ю. А., к.ф.н., доцент, завідувач кафедри іноземних мов та студенти Київського національного університету технологій та дизайну.

Вступне слово Хоменка О.В., декана факультету економіки та бізнесу, д.пед.н, доцента,
перед учасниками науково-практичного семінару

Денисенко М. П., д. е. н, професор кафедри економіки підприємства вітає учасників науково-практичного семінару

Виступи студентів КНУТД з науковими доповідями