План роботи адміністрації та громадських організацій КНУТД з 2 по 5 червня

Місце

проведення

вівторок

Прилюдний захист дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук:

1. МУХАМЕДОВОЇ ЗАРЕМИ ХАБІБІВНИ на тему „Формування державної політики розвитку інноваційної інфраструктури”. Науковий керівник: д.е.н., доц. Адаманова Зейнеб Османівна, завідувач кафедри світової та міжнародної економіки РВНЗ «Кримський інженерно-педагогічний університет»

2. ПАВЛОВА ВЛАДИСЛАВА ВЛАДИСЛАВОВИЧА на тему „Креативні технології в системі управління розвитком підприємства”. Науковий керівник: д.е.н., проф. Гончаров Ю.В.

Конференц-зал

Благодійна акція до Дня захисту дітей (факультет ХБТ)

Дитячий заклад Печерського району

Засідання студентської ради гуртожитку №7 (факультету дизайну)