ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ПРАКТИЧНОГО СЕМIНАРУ “ОПОДАТКУВАННЯ ДОХОДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ: ЗМІНИ 2015 РОКУ” КАФЕДРИ ОБЛІКУ І АУДИТУ КНУТД

28 травня 2015 року за планом роботи кафедри обліку і аудиту був проведений науковий семінар на тему “Оподаткування доходів фізичних осіб: зміни 2015 року”. В підготовці та в роботі семінару прийняли участь: науково-педагогічні працівники кафедри облік і аудиту та студенти, що навчаються в магістратурі як за денною, так й за заочною формою навчання.

Учасники семінару обговорили такі питання: максимальні та мінімальні обмеження по оплаті праці, розрахунок податку на доходи за двома ставками, зміни в нарахуванні “лікарняних”, оподаткування майна громадян м.Києва. Дискусійним стало питання щодо джерел виплат лікарняних на підприємствах різних форм власності та визначення базавого місяця для нарахувань індексації доходів. Жвавість обговоренню додав практичний досвід магістрів-заочників, що працюють за фахом.

04.06.2015