5 червня 2015 року у Всесвітній день охорони навколишнього середовища (World Environment Day) Всеукраїнська екологічна ліга та КНУТД проводять акцію «Здай лампу – збережи природу»

5 червня 2015 року у Всесвітній день охорони навколишнього середовища (World Environment Day) у м. Київ Всеукраїнська екологічна ліга та Київський національний університет технологій та дизайну проводять акцію «Здай лампу – збережи природу», яка відбудеться за сприянням Програми розвитку ООН в Україні.

Місце проведення заходу: вул. Немировича-Данченка, 2 на майданчику біля корпусу №2, Факультет дизайну  Київського національного університету технологій та дизайну.

Початок заходу: 12.00.

В рамках акції від населення будуть безкоштовно прийматися відпрацьовані люмінесцентні лампи.

Учасники акції зможуть побачити на місці, як відбувається утилізація відпрацьованих ламп!

Утилізацію ламп буде здійснювати компанія з переробки  небезпечних відходів «Сігмас ЕКОЛОДЖІ» за допомогою спеціально обладнаної мобільної установки «System Herborn»,  де лампи переробляються без викидів в атмосферне повітря та водні об’єкти абсолютно безпечно для навколишнього середовища.

Запрошуються всі викладачі, співробітники КНУТД та студенти.

План проведення заходу

5 червня 2015 року

КНУТД,

вул. Немировича-Данченка, 2, корп. №2

Початок природоохоронної акції «Здай лампу – збережи природу»

• Роздача листівок
  • Приймання ламп від населення

(На майданчику напроти корпусу Факультету дизайну)

Прибуття машини з безпечної утилізації ламп. Підготовка до роботи.

Прибуття гостей заходу та ЗМІ

Початок акції. Привітальні слова

Завантаження контейнеру машини відпрацьованими лампами

Презентація технології утилізації відпрацьованих ламп