Вартість виготовлення документа про вищу освіту

Відповідно до пункту 7 статті 7 Закону України «Про вищу освіту» від 01.07.2014р. №1556-VII вищі навчальні заклади виготовляють документи про вищу освіту. Постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015р. №193 «Про документи про вищу освіту (наукові ступені) державного зразка»:

• затверджено Перелік інформації, яка повинна міститися в документах про вищу освіту (наукові ступені) державного зразка;
  • встановлено, що гранична вартість виготовлення документа про вищу освіту державного зразка не повинна перевищувати двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (34 грн.).

Київський національний університет технологій та дизайну гарантує  неухильність дотримання законодавства про вищу освіту та виконання постанов і рішень органів державної влади.

05.06.2015