Всесвітній день охорони навколишнього середовища (World Environment Day). Акція «Здай лампу – збережи природу»

5 червня 2015 року у Всесвітній день охорони навколишнього середовища (World Environment Day) Всеукраїнська екологічна ліга спільно з Київським національним університетом технологій та дизайну за сприянням Програми розвитку ООН в Україні провела акцію -  «Здай лампу – збережи природу».

Акція пройшла біля корпусу №2 Київського національного університету технологій та дизайну. Учасниками заходу стали викладачі, співробітники, студенти КНУТД, школярі.

Захід відкрила і виступила з промовою щодо екологічних проблем України голова Всеукраїнської екологічної ліги Тимочко Т.В.

Куратор Програми розвитку ООН в Україні та представник фірми «Сігмас ЕКОЛОДЖІ» розповіли присутнім про підтримку і просування природоохоронних проектів та технологій в Україні.

Проректор КНУТД з наукової та інноваційної роботи проф. Каплун В.В. наголосив на актуальності заходу і проінформував присутніх про діяльність КНУТД у сфері енергозбереження та охорони навколишнього середовища.

Т.В.Тимочко відмітила значний внесок у природоохоронну діяльність керівництва та колективу КНУТД і передала у дар університету багатотомну «Екологічну енциклопедію», а також вручила почесні грамоти студентам-активістам Еко-клуба КНУТД.

В рамках акції були зібрані відпрацьовані люмінесцентні лампи. Учасники акції побачили на місці, як відбувається утилізація відпрацьованих ламп.

Утилізацію ламп здійснювала компанія з переробки небезпечних відходів «Сігмас ЕКОЛОДЖІ» за допомогою спеціально обладнаної мобільної установки «System Herborn», де лампи переробляються без викидів в атмосферне повітря та водні об’єкти і абсолютно безпечно для навколишнього середовища.

За результатами проведеної акції було досягнуто домовленості між Всеукраїнською екологічною лігою, Київським національним університетом технологій та дизайну і фірмою «Сігмас ЕКОЛОДЖІ» щодо подальшої співпраці на постійній основі.

05.06.2015