ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА У КНУТД

5 червня 2015 року у КНУТД за участю Еко-клубу було проведено цілий ряд заходів присвячених Всесвітньому дню охорони навколишнього середовища (World Environment Day).

Відбулось відкриття Еко-аудиторії (5-208). У відкритті взяли участь господарі свята активісти та куратори Еко-клубу (кафедра техногенної безпеки та тепломасообмінних процесів) та гості – наукові керівники та студенти гуртка «Молоді хіміки та екологи» (доценти Борисенкою.В., Крюкова О.А. кафедра електрохімічної енергетики та хімії). Символічну стрічку перерізав завідувач кафедри ТБТМП І.В. Панасюк.

Відбулося підведення підсумків конкурсу "Creative flowers" та фото-конкурсу "Флора і фауна України", які були проведені у квітні-травні серед студентів університету. Переможців конкурсів було нагороджено грамотами.

Фото-конкурс "Флора і фауна України"

Конкурс "Creative flowers"

Активісти Еко-клубу взяли активну участь у проведенні акція «Здай лампу – збережи природу». У ході проведення акції голова Всеукраїнської екологічної ліги Тимочко Т.В. вручила студентам-активістам Еко-клуба КНУТД почесні грамоти та відмітила важливість внеску адміністрації та колективу КНУТД у природоохоронну діяльність.

Активісти та куратори Еко-клубу заручились підтримкою Всеукраїнської екологічної ліги
та керівництва КНУТД на шляху розвитку та поширенні екологічного руху

Наступним етапом розвитку заплановано збір для подальшої утилізації елементів живлення (батарейок) та проведення роз’яснювальної роботи серед викладачів та студентів КНУТД.

10.06.2015