Засідання Правління Української асоціації підприємств легкої промисловості та Всеукраїнського об’єднання обласних організацій роботодавців «Укрлегпром»

11 червня 2015 року на ПАТ «Швейна фабрика «Воронін» відбулося засідання Правління Української асоціації підприємств легкої промисловості та Всеукраїнського об’єднання обласних організацій роботодавців «Укрлегпром».

Під час засідання обговорено актуальні питання виробництва, експорту та імпорту товарів легкої промисловості; проблеми забезпечення силових відомств речовим майном та розробки технічних умов для військового обмундирування; угоду про вільну торгівлю між Україною і Канадою та можливі наслідки для підприємств легкої промисловості після вступу Казахстану до СОТ.

Ректором КНУТД Грищенко І.М. у ході засідання  керівникам підприємств легкої промисловості озвучено плани університету щодо підготовки кадрів для потреб легкої промисловості.

Представники Державної фіскальної служби України у сфері митної справи поінформували  щодо поточних проблемних питань підприємств та  перспективних змін профільного законодавства.

Також Асоціація «Укрлегпром» провела церемонію нагородження напередодні професійного свята легкої промисловості  та прийняла до своїх лав нових учасників.

13.06.2015