Озеленення в Київському національному університеті технологій та дизайну

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Указу Президента України від 06 серпня 1998 року № 855/98 «Про День довкілля», розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2010 року № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою території населених пунктів», розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 16.03.2015 № 225 «Про проведення весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста у 2015 році» та з метою пропаганди екологічних знань серед широких  верств населення, підвищення рівня екологічної культури, а також санітарного очищення м. Києва після зимового періоду експлуатації, відновлення благоустрою та озеленення території, підготовки об’єктів районної інфраструктури до проведення загальнодержавних і загальноміських заходів, студенти та співробітники Київського національного університету технологій та дизайну долучились до весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану в період з 16 березня до 08 травня 2015 року.

На території закріпленій за університетом та гуртожитками було створено та приведено до ладу клумби та створено композиції з квітів.

16.06.2015