Інформація щодо проведення міжкафедрального наукового семінару факультету економіки та бізнесу 25 червня

25 червня 2015 року о 12-00 у конференц-залі КНУТД, 1 корпус, 3-й поверх відбудеться міжкафедральний науковий семінар факультету економіки та бізнесу з розгляду та обговорення дисертаційних робіт:

1. НЕФЕДОВОЇ ТЕТЯНИ МИКОЛАЇВНИ на тему «Організаційно-економічні основи забезпечення конкурентоспроможності вищих навчальних закладів», представленої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами (за видами економічної  діяльності).

Науковий керівник: Тарасенко Ірина Олексіївна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів та фінансово-економічної безпеки Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Роботу виконано в Київському національному університеті технологій та дизайну МОН України.

Рецензенти:

Скрипник Маргарита Іванівна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри обліку і аудиту Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Воронкова Таїсія Євгенівна, кандидат економічних наук, доцент, професор Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

2. БЕВЗЮК НАТАЛІЇ АНАТОЛІЇВНИ на тему «Інвестиційний механізм розвитку підприємств легкої промисловості», представленої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами (за видами економічної  діяльності).

Науковий керівник: Чаленко Надія Володимирівна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри фінансів та фінансово-економічної безпеки Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Рецензенти:

Чубукова Ольга Юріївна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економічної кібернетики та маркетингу Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Власюк Тетяна Миколаївна, кандидат економічних наук, доцент Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

3. РАЛЛЄ НАТАЛІЇ ВІКТОРІВНИ на тему «Когнітивне управління розвитком національного господарства», представленої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.03 – Економіка та управління національним господарством.

Науковий керівник: Чубукова Ольга Юріївна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економічної кібернетики та маркетингу Київського національного університету технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України.

Роботу виконано в Київському національному університеті технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України.

Рецензенти:

Денисенко Микола Павлович, доктор економічних наук, професор, професор Київського національного університету технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України.

Хмурова Вікторія Валентинівна, кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри менеджменту сфери послуг Київського національного університету технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України.

Секретар міжкафедрального

наукового семінару