Інформація щодо проведення міжкафедрального наукового семінару факультету економіки та бізнесу 23 червня

23 червня 2015 року о 14-00 у конференц-залі КНУТД, 1 корпус, 3-й поверх відбудеться міжкафедральний науковий семінар факультету економіки та бізнесу з розгляду та обговорення дисертаційних робіт:

1. МАЗУР ІРИНИ МИХАЙЛІВНИ на тему «Формування організаційно-економічного механізму забезпечення енергетичної безпеки національної економіки», представленої на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.03 – Економіка та управління національним господарством.

Науковий консультант: Чукаєва Ірина Костянтинівна, доктор економічних наук, старший науковий співробітник, головний науковий співробітник відділу розвитку виробничої інфраструктури ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України».

Роботу виконано в ПВНЗ Івано-Франківському університеті права ім. Короля Данила Галицького МОН України.

Рецензенти:

Денисенко Микола Павлович, доктор економічних наук, професор, професор кафедри економіки підприємства Київського національного університету технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України.

Кухленко Олег Васильович, доктор економічних наук, професор, професор кафедри менеджменту Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Лойко Валерія Вікторівна, доктор економічних наук, доцент, завідувач кафедри економіки підприємства Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

2. ДУДКА ПАВЛА МИКОЛАЙОВИЧА на тему «Стратегічне управління вищим навчальним закладом на основі конкурентних переваг», представленої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

Науковий консультант: Грищенко Іван Михайлович, доктор економічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, член-кореспондент НАПН України.

Роботу виконано в Київському національному університеті технологій та дизайну МОН України.

Рецензенти:

Тарасенко Ірина Олексіївна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів та фінансово-економічної безпеки Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Воронкова Таїсія Євгенівна, кандидат економічних наук, доцент, професор кафедри економіки підприємства Київського національного університету технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України.

Секретар міжкафедрального

наукового семінару