УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ІНОЗЕМНИМ СТУДЕНТАМ КНУТД 2015 РОКУ

26 червня 2015 відбулась урочиста церемонія  вручення дипломів іноземним студентам за участі науково-педагогічного складу, почесних гостей університету, батьків та родичів випускників.

В цьому році успішно завершили навчання та отримали дипломи 51 студент з 8 країн світу (Азербайджан, Іран, Йорданія, Китай, Литва, Молдова, Росія, Туркменістан).

Розпочав урочисту церемонію вручення дипломів іноземним студентам 2015 року Ректор університету, професор, доктор економічних наук, член-кореспондент Академії педагогічних наук Іван Михайлович Грищенко.

На завершення заходу випускники сфотографувалися усі разом на згадку про чудові роки навчання у Київському національному університеті технологій та дизайну.

30.06.2015