Урочисте вручення дипломів в Київському національному університеті технологій та дизайну

В останній день навчального року 2014-2015 в актовій залі головного корпусу університету відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам усіх факультетів КНУТД 2015 року.

Церемонія відкрилася виконанням гімну університету.

З вітальним словом виступили проректори університету, професор, доктор економічних наук, Ірина Анатоліївна Ігнатьєва та професор, доктор технічних наук, Віктор Володимирович Каплун. Також вони передали вітальні слова від ректора університету професора, доктор економічних наук, член-кореспондента Національної академії педагогічних наук України Івана Михайловича Грищенка, який знаходиться у службовому відрядженні.

Також випускників привітали декани факультетів університету.

З пісенними привітаннями виступили солістки народного вокального ансамблю «Смайл».

Завершився захід традиційним підкиданням конфедераток.

30.06.2015