Посольство України в ОАЕ разом з Київським національним університетом технологій та дизайну за підтримки Доктора Херша Чадхи OPM (Harvard), ARPS має честь представити до вашої уваги виставку фотографій, присвячену подіям Революції Гідності

Протягом осені та зими 2013-2014 року політичні зміни в Україні перетворилися на потужний процес незворотних подій. Виставка розкриває тему масового протестного руху, що став особистим майже для кожного українця. Це був складний час, коли кордон між особистим та політичним майже зник, а для кожного, хто на момент найзапекліших вуличних боїв був у центрі подій, цей вибір став абсолютно свідомим. В середині протестних явищ українського Майдану зустрілися люди абсолютно різні за віком, професією, покликанням. Поряд вони долали агресію міліції, опинялися на морозі під льодяним струменем водометів, виносили поранених, ховали загиблих.

Метою виставки є осмислення Майдану не просто як політичного явища, але як явища унікального, де дух, процес непокори та загального протесту отримав назву Революції Гідності, а ці декілька важких місяців було пережито кожним учасником подій особисто.

На Майдані протягом всього часу працювало багато фотографів. Кожен з них опрацьовував тему революції через власний досвід, тому безліч фотографій, що наразі існують у медіа та власних архівах, є такими різними. Частина авторів знімала Майдан у проміжок між найважливішими моментами. Такими є фотографії, що ілюструють життя наметового містечка. Деякі автори навпаки намагалися потрапити, так би мовити, в серце подій, щоб безпосередньо, зсередини знімати найдраматичніші моменти.

Фотороботи виконані представниками Київського національного університету технологій та дизайну та Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Виставка включає в себе різних за віком та баченням авторів, але всі вони розкривають найбільш повну та найбільш правдиву картину Революції Гідності в Україні. Ми будемо раді вітати вас та поділитись цією важливою подією у неділю-четвер з 9 до 14.00 год. Виставка відбуватиметься в будівлі Посольства (за адресою: Абу Дабі, 13-а вулиця, вілла №4).

Джерело: http://uae.mfa.gov.ua/ua/press-center/news/38548-posolystvo-ukrajini-v-oaje-razom-z-kijivsykim-nacionalynim-universitetom-tehnologij-ta-dizajnu-maje-chesty-predstaviti-do-vashoji-uvagi-vistavku-fotografij-prisvyachenu-podijam-revolyuciji-gidnosti

28.07.2015