Студентка Київського національного університету технологій та дизайну отримала Гран-Прі XVI Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє»

28 червня відбувся фінал XVI Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє» – загальнонаціональної акції, що була заснована у 2000 році. Конкурс було започатковано з метою розвитку молодих талантів, якими такий багатий світ української моди. Задля всебічної підтримки творчості та зростання фахового рівня молодих вітчизняних дизайнерів Конкурс проходить під егідою Української Ради Моди (Ukrainian Fashion Council).

«Погляд у майбутнє» є чудовим стартовим майданчиком для дизайнерів-початківців, що отримують можливість серйозно заявити про себе та одержати щасливий квиток у світ fashion-індустрії.

Всього до участі в Конкурсі було надіслано понад 100 ескізів колекцій з 29 міст України. І ось у фіналі – 22 найкращих.

Творчі пошуки фіналістів оцінювало компетентне журі, у складі якого були відомі дизайнери: Віктор Анісімов, Олена Ворожбит, Олексій Залевський, Тетяна Земскова, Артем Климчук, Маша Рева.

Голова журі Конкурсу – Лілія Пустовіт. Голова оргкомітету Конкурсу – Ірина Данилевська.

Участь у Конкурсі дає шанс молодим дизайнерам продемонструвати свій творчий потенціал фахівцям та шанувальникам моди, привернути увагу засобів масової інформації, отримати фінансову підтримку інвесторів та можливість співпраці з відомими дизайнерами та торговельними марками – тобто створити своє майбутнє. Саме Конкурс «Погляд у майбутнє» був стартовим майданчиком для вже відомих українських модельєрів, серед яких Олена Буреніна, Наталя Каменська, Олеся Кононова, Артем Климчук, Андре Тан, Олена Пржонська, Ксенія Шнайдер, Олександр Каневський, Маша Рева, Тетяна Анік’єва, Володимир Подолян, Діна Линник, Юлія Єфімчук, Яся Хоменко, Ваня Фролов.

Гран-прі - надання ґранту для створення наступної колекції та гарантія участі у проекті «Нові імена» на Ukrainian fashion Week. Цей грант вже вдруге було надано відомою бізнес-леді, власницею Fairmont Grand Hotel Kyiv, засновницею благодійного Фонду «Обираємо майбутнє разом» Єлізаветою Юрушевою.

Цього року Гран-Прі виборола студентка Київського національного університету технологій та дизайну Нетикша Ядвіга (м. Київ).

Джерело: http://fashionweek.ua/news/ukrainian/final-xvi-vseukrajinskogo-konkursu-molodih-dizajneriv-odjagu-pogljad-u-majbutnje-1519

28.07.2015