Засідання наукового гуртка «Економіка і сервіс» на кафедрі менеджменту сфери послуг

В рамках засідань наукового гуртка «Економіка і сервіс» на кафедрі менеджменту сфери послуг 15 жовтня 2015 р. було проведено науковий семінар «Проблеми адаптації виробничих економічних систем малого та середнього бізнесу за умов деструктивних впливів»

Були запрошені учні Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну та школи інтернату № 4. У науковому семінарі приймали участь науковці кафедри, аспіранти, студенти КНУТД, які активно займаються науковими дослідженнями у сфері економічних наук.

На науковому семінарі обговорювалися наступні питання:

- аналіз сучасного стану розвитку малого та середнього бізнесу в Україні;

- аналіз ризиків та загроз підприємств малого та середнього бізнесу туристичної галузі;

- розробка пропозицій вдосконалення процесу управління підприємствами малого та середнього бізнесу в умовах високого ризику та жорсткої конкуренції.

Значної дискусії дістали доповіді студента Коваленко Максима гр.  БПО-1-13 та студентки Литвиненко Алина БПО-1-12.

20.10.2015