Вітаємо студентів кафедри ДІМ з успіхами у конкурсі при VIII міжнародному форумі «Дизайн освіта 2015» в м. Харків

12 – 16 жовтня 2015 р.  в м. Харків відбувся VIII міжнародний форум «Дизайн освіта 2015».

В рамках форуму відбувся огляд-конкурс дипломних проектів дизайнерських шкіл, а також студенти кафедри дизайну інтер’єру і меблів КНУТД взяли участь у виконанні конкурсного завдання з дизайну у різних номінаціях.

Конкурсне завдання з дизайну полягало у комплексному дизайн-рішенні однієї з 3-х середовищних локацій навколо ХДАДМ. Для виконання завдання були сформовані шість груп студентів із представників різних дизайнерських шкіл, в кожну групу входили графічні, промислові, фото-відео дизайнери, дизайнери текстилю та одягу, дизайнери середовища і інтер’єру. Виконувалося конкурсне завдання протягом 2-х днів і в результаті були представлені комплексні рішення території з оформленням архітектурної частини, розробкою малих предметних форм, системи візуальної інформації. Роботи були подані у вигляді ескізів від руки та елементів, виконаних на комп’ютері, а також доповнювались об’ємними моделями – макетами.

Поздоровляємо студентку гр. БДі 4-12 Гончаренко Ольгу, група якої посіла в конкурсі 1-ше місце, а сама Ольга отримала диплом 1-го ступеню. Поздоровляємо Щербакова Дмитра БДі 2-12 і Єгорову Ольгу БДі 2-12, що отримали заохочувальні дипломи за комплексний підхід у проектуванні та за раціональний підхід в дизайні відповідно.  Також дипломний проект магістра Малік Ольги, кер. проф. Сафронова О. О., Агліулін Р. М., отримав заохочувальний диплом «за цілісність рішення інтер’єрів адміністративної будівлі».

23.10.2015