ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ НАУКОВОГО ГУРТКА «ДЕБЕТ-КРЕДИТ» КАФЕДРИ ОБЛІКУ І АУДИТУ КНУТД

28 жовтня 2015 року за ініціативою кафедри обліку і аудиту КНУТД відбулось засідання наукового студентського гуртка «Дебет-Кредит» на тему «Інноваційні аспекти застосування сучасних інформаційних технологій для удосконалення обліково-аналітичних процедур».

У обговоренні сучасних аспектів інформаційних технологій для удосконалення обліково-аналітичних процедур приймали участь науково-педагогічні працівники кафедри обліку і аудиту, аспіранти, студенти спеціальності «Облік і аудит», які залучені до наукової роботи.

Значну дискусію викликали доповіді студентів Салазкіна С.Л. (гр. МгОА-15) та Дяченко О.В. (гр. СпОА-15).

29.10.2015