Навчання з цивільного захисту

24 листопада 2015 року на базі Коледжу КНУТД для співробітників та студентів відбулися навчання з цивільної оборони, які провів Ушаков В.П., голова штабу цивільної оборони Київського національного університету технологій та дизайну. Присутні були ознайомлені з переліком потенційно небезпечних підприємств та їхнім розміщенням (на мапі Києва), а також  ступенем ризику в разі виникнення надзвичайної ситуації на кожному з них.

Відповідальні особи Коледжу КНУТД, закріплені за певними ділянками в структурі цивільної оборони навчального закладу, продемонстрували під час практичного заняття алгоритм забезпечення постраждалих від НС протигазами – від визначення розміру до видачі персонального засобу захисту.

Представники керуючих органів високо оцінили рівень підготовки кадрового складу Коледжу КНУТД з питань цивільного захисту.

26.11.2015