Вітаємо учасників VII Всеукраїнської студентської олімпіади «Механотроніка в машинобудуванні»

17-21 листопада 2015 року відбулася VII Всеукраїнська студентська олімпіада «Механотроніка в машинобудуванні» на базі НТТУ «КПІ», у роботі якої взяла участь команда КНУТД у складі студента кафедри прикладної механіки та машин і студентів кафедри автоматизації та комп’ютерних систем Шепетька А.А. Богдана І.В., Дяченка А.С.

Команда КНУТД під керівництвом професора Орловського Б.В. вперше посіла призове ІІІ місце в командному заліку і нагороджена бронзовими медалями, а студент Богдан Іван посів ІІ місце в особистому заліку і нагороджений срібною медаллю олімпіади.

Урочисте відкриття олімпіади в залі засідань вченої ради КПІ.

Виконання 1-го етапу «Складання системи електропневмоавтоматики за циклограмою» та результат його виконання.

Виконання 2-го етапу «Розробка алгоритму до циклу складання систем пневмоавтоматики».

Виконання 3-го та 4-го етапу «Програмування контролера до схеми гідроавтоматики та електропневматики».

Робота членів журі (КНУТД, ХНО, КНУХТ).

Керівник олімпіади професор Губарев О.П. та срібний призер студент КНУТД Богдан І.В. (кафедри автоматизації та комп’ютерних систем).

Командна грамота учасників VII Всеукраїнської студентської олімпіади «Механотроніка в машинобудуванні»

26.11.2015