Тематичний вечір до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом в гуртожитку

Щорічно 1 грудня в відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров'я та рішенням Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими в 1988 р, відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Девіз Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом з 2011 по 2015 рік «Напрямок до мети" НУЛЬ "». Досягнення нульової позначки: нуль нових ВІЛ-інфекцій. Нуль дискримінації. Нуль смертей внаслідок СНІДу. Для досягнення цієї глобальної мети необхідні багато складові і однією з них є профілактика і розширення знань про інфекцію. Будучи солідарними з проблемою поширення шкідливого вірусу, 1 грудня в гуртожитку № 6 нашого університету цього була представлена презентація на тему: «СНІД - катастрофа ХХІ століття» (лектор к. фарм. н., доцент Моспанова О.В.).

Головними цілями і завданнями зустрічі зі студентами є наступні:

• привернути увагу до проблеми СНІДу;
  • познайомити з історією виникнення та шляхами передачі захворювання;
  • сформувати навички дбайливого ставлення до власного здоров'я.

Зустріч пройшла в довірчій атмосфері, студенти та гості гуртожитку (куратори доцент Пальчевська Т.А., доцент Кузьміна Г.І.) поповнили багаж своїх знань, заповнили прогалини відсутньої інформацією про шкоду СНІДу.

02.12.2015