Перша українсько-словацька молодіжна виставка-конкурс фотографії "Україна - Словаччина: студентський об'єктив"

Термін проведення:   з 10 грудня по 17 грудня 2015 року
Місце проведення:

м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 2, корп.1,
Музей КНУТД

10 грудня 2015 року на базі Київського національного університету технологій та дизайну стартує I українсько-словацька молодіжна виставка-конкурс фотографії "Україна - Словаччина: студентський об'єктив".

Організаторами конкурсу є Київський національний університет технологій та дизайну та Міжнародний благодійний фонд "Культурно-інформаційний центр Словацький дім".

Конкурс проводиться з метою популяризації української та словацької культур, розвитку творчого потенціалу молоді обох держав, стимулювання їх творчої, пізнавальної і соціальної активності, підняття престижу української та словацької вищої освіти у сфері мистецтва, обміну досвідом та культурної інтеграції України і Словаччини.

Фотографії, надіслані на Конкурс, демонструватимуться на виставці:

• у період 10-17 грудня 2015 року у приміщенні Музею КНУТД;
  • у період 18 грудня 2015 року - 18 січня 2016 року у приміщеннях вишів України, студенти яких брали участь у конкурсі,
  • у період 18 - 31 січня 2016 року у приміщеннях вишів Словаччини, студенти яких брали участь у конкурсі.

Фінал Конкурсу відбуватиметься у Словаччині на базі партнерського вишу. Переможці Конкурсу отримають цінні подарунки та дипломи.

08.12.2015