Тематичний вечір «Права людини в Україні» присвячений Всесвітньому Дню прав людини

8 грудня 2015 року в гуртожитку № 6 був проведений тематичний вечір, присвячений Міжнародному Дню прав людини. Цей день святкується 10 грудня в усьому світі з моменту підписання в 1948 році Загальної декларації прав людини. Декларація – це основоположний документ для всієї людської цивілізації. З часом зміст конституцій усіх країн має бути приведений у відповідність з даною декларацією, як і практика застосування інших законів всередині країни.

Студенти 4 курсу (куратор доцент Кузьміна Г.І.) кафедри промислової фармації факультету хімічних та біофармацевтичних технологій підготували презентацію, плакати, вікторину  та багато різних конкурсів.

Найголовнішим підсумком зустрічі стало розуміння того, що гарантування прав та свобод людини є невід’ємною складовою демократичного суспільства.

09.12.2015