ГЛОБАЛЬНИЙ КЛІМАТИЧНИЙ МАРШ

Напередодні Кліматичної Конференції ООН українці разом з іншими активними громадянами світу вийшли на вулиці своїх міст закликати владу України впроваджувати заходи, спрямовані на боротьбу зі зміною клімату.

29 листопада 2015 року куратори Еко-клубу КНУТД (доценти кафедри техногенної безпеки та тепломасообмінних процесів: Скідан В.В., Романюк Є.О.) долучилися до масштабної події – всесвітнього кліматичного маршу «Зміни систему, а не клімат!», яка відбулася в м. Києві, парк імені Тараса Шевченка. Не завадила акції дощова погода відбувся мітинг, після якого учасники заходу сформували колони і вулицею Володимирською рушили на Хрещатик, а звідти до Європейської площі.

«Вчені кажуть, якщо глобальна температура на Землі підвищиться на 2 градуси, то відбудуться незворотні зміни і це призведе до катастрофічних наслідків. Ми вже спостерігаємо такі наслідки. В Україні, як і у всьому світі вже підвищилася температура на 1 градус. Саме тому нам потрібно привернути увагу до цієї проблеми», – сказала співорганізатор маршу Марія Сторчило.

Окрім вимоги до світових лідерів, активісти запропонували співвітчизникам утеплювати свої квартири, використовувати роздільні технології спалювання сміття, а владі – ухвалювати закони, що сприятимуть збільшенню енергоефективності.

Завершилась акція біля Міністерства енергетики, де активісти влаштували вуличний перформанс.

Чисте та безпечне майбутнє, без кліматичних змін!

10.12.2015