Дружба у фокусі фотокамери

В Київському національному університеті технологій та дизайну розпочала свою роботу міжнародна виставка-конкурс Україна – Словаччина: «Студентський об’єктив».

Від імені ректора, з вступним словом виступив проректор науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Віталій Чабан.

Аташе з питань культури Посольства Словаччини в Україні, співголова журі конкурсу наголосив, на необхідності продовжувати тісних та теплих стосунків між Україною та Словаччиною в галузі культури та мистецтва.

Відкривали виставку декан факультету дизайну Колосніченко Марина Вікторівна, завідувач кафедри дизайну Володимир Овчарек, співзасновник Міжнародного благодійного фонду «Культурно-інформаційний центр Словацький дім» Іванна Едгарова, начальник відділу формування здорового образу життя молоді Департаменту молодіжної політики МОН України Валентина Коляда.

Директор Академічного товариства ім. Міхала Балудянського, Міхал Вархола вручив університету медаль та пам’ятні подарунки.

10.12.2015