День відкритих дверей в КНУТД

19 грудня 2015 року в Київському національному університеті технологій та дизайну відбувся День відкритих дверей. Для знайомства з університетом прийшло чимало абітурієнтів та їх батьків.

Інформацію про університет та основні напрями його діяльності представила проректор з науково-педагогічної діяльності Ігнатьєва Ірина Анатоліївна.

Присутні мали можливість отримати інформацію про правила прийому до університету в 2016 році, спеціальності та освітні програмами за якими буде здійснюватись прийом до університету в наступному році, дізнатись про їх особливості та перспективи працевлаштування; у неформальній обстановці поспілкуватись із провідними викладачами кафедр; задати будь-які питання, що стосуються вимог до вступу, навчання в університеті та майбутньої професії.

21.12.2015