Заявка-пропозиція щодо розміщення у 2016 році тимчасово вільних бюджетних коштів

Заявка - пропозиція щодо розміщення у 2016 році тимчасово вільних бюджетних коштів, отриманих за надання платних послуг КНТУД на депозитних рахунках в установах банків державного сектору економіки

Відповідно до вимог частини дев’ятої статті 13 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2015 p. №657 «Про затвердження Порядку розміщення вищими і професійно-технічними навчальним закладами на вкладних (депозитних) рахунках в установах банків державного сектору економіки тимчасово вільних бюджетних коштів, отриманих за надання платних послуг» та пункту 9 частини 3 статті 70 Закону України «Про вищу освіту», згідно рішення вченої ради університету протокол від 23 вересня 2015 р. №1 «Про розміщення тимчасово вільних бюджетних коштів на вкладних (депозитних) рахунках в установах банків державного сектору економіки», Київський національний університет технологій та дизайну (далі – університет) оголошує умови щодо розміщення тимчасово вільних бюджетних коштів, отриманих за надання платних послуг, на вкладних (депозитних) рахунках у 2016 році.

1. Розміщення тимчасово вільних бюджетних коштів згідно рішення вченої ради університету, здійснюється в наступних обсягах:
- 17 млн.грн. спеціального фонду за КПКВ 2201160;
- 3 млн.грн. спеціального фонду за КПКВ 2201150.

2. Обов’язковими умовами при укладені договору банківського вкладу (депозиту) між університетом і банком є:
- права вкладника на повернення вкладу (депозиту) або його частини на першу вимогу університету без сплати банку неустойки;
- заборони договірного списання банком коштів з вкладного (депозитного) рахунка університету;
- розміщення тимчасово вільних бюджетних коштів на вкладних (депозитних) рахунках лише у межах поточного бюджетного періоду та обов’язкового повернення не пізніше 20 грудня такого періоду на рахунки університету, що зазначені у договорі;
- в разі неповернення чи несвоєчасного повернення коштів із вкладних (депозитних) рахунків на відповідні рахунки університету, відкриті в органах Державної казначейської служби, з яких перераховувалися тимчасово вільні бюджетні кошти для розміщення на вкладних (депозитних) рахунках, банк несе відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 1% від суми затримки (до п’яти календарних днів) повернення вкладів або процентів за вкладом. Якщо строк затримки складає більше п’яти календарних днів, банк сплачує пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ за кожен день затримки.

3. В депозитному договорі, банком мають бути враховані і інші вимоги, визначені Порядком розміщення вищими і професійно-технічними навчальним закладами на вкладних (депозитних) рахунках в установах банків державного сектору економіки тимчасово вільних бюджетних коштів, отриманих за надання платних послуг, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2015 p. №657.

4. Пропозиції подаються до 12-00 год. 14 січня 2016 р. за адресою:
м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 2.
Контактний телефон (044)-256-29-45

12.01.2016