Візит делегації з Таджикистану

Напередодні Нового року Київський національний університет технологій і дизайну відвідала делегація Технологічного університету Таджикистану на чолі з ректором Шоєвим Нуралі Наботовичем. Вітав гостей в стінах Київського національного університету технологій та дизайну ректор Іван Михайлович Грищенко.

Делегація технологічного університету Таджикистану відвідала факультет технології сервісу та моди, де їх познайомили з автоматизованими системами проектування одягу. Зокрема з розробкою нових моделей дитячого одягу, проектуванням трикотажних виробів.

В рамках візиту ректором Київського національного університету технологій і дизайну Іваном Михайловичем Грищенком та ректором Технологічного університету Таджикистану (м.Душанбе) Шоєвим Нуралі Наботовичем був підписаний Договір про науково-освітню співпрацю, де пріоритетними напрямами є: співпраця в галузі науки, освіти, взаємного інформування про культурні та соціальні досягнення університетів та країн.

12.01.2016