Міжкафедральний науковий семінар факультету ТСМ

27 січня 2016 року о 10.30 у конференц-залі КНУТД, 1 корпус 3-й поверх

відбудеться міжкафедральний науковий семінар

факультету технологій, сервісу та моди

з розгляду та обговорення дисертаційної роботи Кизимчук Олени Павлівни на тему «Наукові основи створення аукзетик текстильних матеріалів», представленої на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук

за спеціальністю 05.18.19 – технологія текстильних матеріалів, швейних і трикотажних виробів.

Науковий консультант:

Здоренко Валерій Георгійович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри автоматизації та комп'ютерних систем Київського національного університету технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України.

Рецензенти:

Щербань Володимир Юрійович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри інформаційних технологій проектування Київського національного університету технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України.

Березненко Сергій Миколайович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри технології та конструювання швейних виробів Київського національного університету технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України.

Галавська Людмила Євгеніївна, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри технології трикотажного виробництва Київського національного університету технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України.

Секретар міжкафедрального

наукового семінару

факультету ТСМ

к.т.н., доц.                                                                            С.Ю. Боброва