Відкриття дизайн-студії в Київському національному університеті технологій та дизайну

Офіційне відкриття Дизайн- студії КНУТД відбулося 18 січня 2016 року в Київському національному університеті технологій та дизайну.

Ректор Іван Михайлович Грищенко привітав університет з першим проектом в новому році , зазначивши  важливість та актуальність такого напряму та відзначив перспективи цього заходу, який сприятиме студентам факультету дизайну достойно представляти свої роботи, виконувати нові проекти, впливати на тенденції часу через співпрацю з потенційними замовниками .

Директор дизайн-студії Олександр Володимирович Кротевич розповів про завдання, які стоять перед командою.

Робота дизайн-студії буде направлена на задоволення вимог замовника. Пріоритетним буде втілення мрій кожного, хто має індивідуальні потреби і смаки. Дизайн- студія буде займатися розробкою дизайну інтер’єрів приміщень, детальним дизайном макетів поліграфії , ландшафтним дизайном, комплектацією  будівельних матеріалів і робочої документації.

В планах студії активна провідна участь в організації творчих зустрічей, семінарів, конференцій, майстер-класів, виставок художніх робіт, показів виробів декоративно-прикладного мистецтва.

18.01.2016