Конкурс плакатів до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом

24 березня проводиться Всесвітній день боротьби проти туберкульозу з метою привернути увагу всього людства до проблеми розвитку ціого небезпечного недуга. У цей день в 1882 році відомий мікробіолог Роберт Кох зробив знаменне відкриття, за яке отримав Нобелівську премію. Їм була визначена частка-збудник, яку сьогодні називають паличкою Коха, що вражає легені людини та призводить до їх серйозного захворювання. Не залишилися осторонь від проблеми профілактики цієї легеневої хвороби та студенти кафедри промислової фармації факультету хімічних і біофармацевтичних технологій. У вестибюлі гуртожитку № 6 відбулося відкриття виставки-конкурсу плакатів, присвяченого Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом. Студенти, в своїх роботах показали ставлення до проблеми глобального поширення хвороби, заходи профілактики. Кращі плакати представили студенти гр. БХФ 1-13 і БХФ 2-13 (куратори доц. Куришко Г.Г., доц. Тарасенко Г.В.).

28.03.2016