КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA RU EN

Наука та інновації

МІЖНАРОДНІ НАУКОВІ ГРАНТИ І ПРОЄКТИ

Дослідниками університету продуктивно здійснюється впровадження діючих міжнародних наукових проектів з використанням механізмів:

програми НАТО G 5477 «Наука заради миру та безпеки»: проєкт «Наноструктуровані композитні фарби для електромагнітного екранування електроніки», науковий керівник д.х.н., проф. Барсуков В.З.. Термін дії: 2018-2021.

програми НАТО G 5772 «Наука заради миру та безпеки»: проєкт «Портативний зарядний пристрій для солдатів», науковий керівник к.т.н. Хоменко В.Г. Термін дії: 2020-2023.

міжнародної європейської інноваційної науково-технічної програми EUREKA: проєкт «Розробка та дизайн матеріалів, що захищають від УФ», науковий керівник к.т.н. Арабулі С.І. Термін дії: 2018-2020.

меморандуму про співпрацю, Саутгемптонський Університет (University of Southampton), Британська Рада в Україні, Фундація лідерства для вищої освіти Сполученого Королівства Великої Британії, », науковий керівник д.е.н., проф. Грищенко І.М. Термін дії: листопад 2018 - липень 2020

 

партнерської Угоди P645В з УНТЦ на виконання проекту, Американська енерго-технологічна компанія АЕТС, Чікаго, USA», науковий керівник к.т.н. Хоменко В.Г. Термін дії: 2018-2019.

двосторонніх наукових програм Міністерства освіти і науки України:

 

проєкт: «Розробка та дослідження наномодифікованих текстильних матеріалів для захисту людини та електронного обладнання» за міжнародним українсько-чеським науково-дослідним проектом

 

проєкт: «Трикотажні матеріали для засобів індивідуального захисту від механічних пошкоджень та дії полум'я (акронім - PERPROKNIT)», за пріоритетним напрямом «Технології оборонного спрямування» (2020-2021рр.), у рамках програми спільного українсько-литовського співробітництва

 

 Архів грантів, що виконувались