КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA RU EN

Кластер легкої промисловості

Перелік учасників кластеру

Публічне акціонерне товариство «Чинбар»

Товариство з обмеженою відповідальністю «Дана-мода»

Товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство «Гідростиль»

Товариство з обмеженою відповідальністю «РА.ДА»

Черкаський державний бізнес-коледж

Товариство з обмеженою відповідальністю «Український Взуттєвий Альянс»

 


 

Публічне акціонерне товариство «Чинбар»

 

ЛІЩУК

ВІКТОР ІВАНОВИЧ

Генеральний директор, доктор технічних наук, професор, Лауреат Державної премії в галузі науки і техніки

 

Адреса: вул. Куренівська, 21

Тел.: +38 044 468 42 71

E-mail: [email protected]

 

«Чинбар» - виробник натуральних шкір в Україні. Поєднуючи багаторічний досвід, передові технології і високу кваліфікацію співробітників, підприємство випускає широкий асортимент продукції, максимально відповідає запитам споживачів. Результатом модернізації підприємства стала в 2003 році сертифікація підприємства на відповідність міжнародному стандарту ISO9001: 2000, а в 2008 році ISO14001:2006. Політика підприємства спрямована на постійне вдосконалення технічної комплектації виробництва, технологічної підтримки і кваліфікації співробітників. Значна частина бюджету щорічно виділяється на інноваційні розробки. Це дає можливість підприємству бути сучасним, пропонувати актуальний асортимент продукції, відповідати модним напрямками часу.

11 вересня 2015 р. акціонерне товариство «Чинбар» - флагман шкіряно-взуттєвої промисловості міста Києва відзначав 170-річний ювілей.

 


 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Дана-мода»

 

ІВАНОВА

ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА

Директор

 

Адреса: вул. Магнітогорська, 1

Тел.: +38 044 2248128

Website: http://dana-moda.com/

 

Фабрика «ДАНА - МОДА» одне з провідних підприємств в галузі виробництва верхнього одягу успішно працює на Українському ринку протягом 30 років. Підприємство спеціалізується на пошитті жіночого та чоловічого верхнього одягу в асортименті: пальто, півпальто, куртки, жакети, а також жіночі костюми, спідниці та брюки.

Виробництво оснащене сучасним обладнанням, що дозволяє використовувати прогресивні технології як на стадії розробки так і у виробництві швейних виробів. Враховуючи багаторічний досвід співпраці з відомими європейськими брендами, такими як: BOSS, MARKS & SPENCER, BETTY B., MONTANA, BERGHAUSE та іншими, підприємство випускає високоякісну продукцію та приділяється особлива увага контролю якості.

 


 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство «Гідростиль»

 

ПІВОВАР

ОЛЕГ ГЕОРГІЙОВИЧ

Генеральний директор

 

Адреса: вул. Ак. Кримського, 4А

Тел.: +38 044 228-38-60

Website: http://sigmasub.com.ua/

 

"SIGMASUB" - українська торгова марка, що виробляє вироби з неопрену. На ряду з широким переліком найменувань товару, присутня можливість комбінування матеріалу, кольору, конфігурації з урахуванням вимог замовника з додаванням, за необхідності, якісного тайванського неопрену фірм "SHEICO", "YAMAMOTO" - Японія, "NAM LIONG" - Тайвань, "SEDO" - Німеччина і продукція "Сігмасаб" є дуже затребуваною на українському ринку.

 


 

Черкаський державний бізнес-коледж

 

КУКЛІН

ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Директор, доктор економічних наук, професор

 

Адреса: м. Черкаси, вул. В.Чорновола, 243

Тел.: (0472) 64-93-44; 64-05-15; 64-10-00

Факс: (0472) 64-45-50

Website: http://business-college.com.ua/

 

Навчальний заклад було відкрито в 1966 році. За 49 років діяльності навчальний заклад підготував більше 20000 кваліфікованих фахівців для Черкаського регіону. Тісна співпраця єднає колектив закладу з представниками бізнес-спільноти Черкащини. Бізнес-коледж є колективним членом Черкаського обласного союзу промисловців і підприємців (2001р.), Черкаського обласного об’єднання організацій роботодавців (2004 р.), Черкаської торгово-промислової палати (2006 р.), входить у Освітнього інвестиційно-виробничого кластеру Київського національного університету технологій та дизайну (2015р.).

У 2015 р. спільно з Київським національним університетом технологій та дизайну розпочинається підготовка бакалаврів та магістрів (за 7 спеціальностями) на базі Черкаського державного бізнес-коледжу.

 


 

Товариство з обмеженою відповідальністю «РА.ДА»

 

Адреса: вул. Коперника, 18

Тел.: +38 044 236-64-97

Website: http://rada.company

 

Компанія «РА.ДА» була створена в 2010 році і об'єднала співробітників з більш ніж 25-тирічним досвідом у виробництві засобів індивідуального бронезахисту. На даний момент компанія «RA.DA» випускає високоякісні бронежилети «Оберіг-4» і «Оберіг-6» модульного типу 4-го і 6-го класу захисту з комплексним протиосколковим захистом класу 1-А, а також протиосколкові покривала «Оберіг- К »і снайперські протиосколкові плащі.

Досвід разом із застосуванням сучасного апарату статистичного та математичного моделювання, 3-D візуалізації дозволив створити адекватні робасні моделі, за допомогою яких проводиться розрахунок балістичних пакетів СІБ.

Поєднання математичного апарату з активним моніторингом учасників бойових дій дозволяє швидко адаптувати кінцевий виріб до пропонованих різними військовими підрозділам вимогам.

 


 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Український Взуттєвий Альянс»

 

ТЮТЮННИК

ГЛІБ ВАЛЕНТИНОВИЧ

Директор

 

Адреса: пров. Коломиївський,3/1, оф. 25

Тел.: +38 066 501-86-84

Website: www.amati-shoes.com.ua

 

Компанія виробляє широкий асортимент чоловічого і жіночого взуття. На фабриці представлено ексклюзивний вибір моделей з колекцій зимової, літньої, військової, туристичної, і танцювального взуття. Взуттєва фабрика «Аматі» одна з найстаріших приватних фабрик в Україні. Завдяки якості своєї продукції взуттєва фабрика здійснює продаж взуття оптом в країни Європи, такі як Польща, Чехія, Німеччина. взуттєва фабрика, взуття, оптом, купити, на замовлення Зручним перевагою взуттєвої фабрики «Аматі» є придбання взуття оптом від виробника. Широкий і різноманітний асортимент моделей дозволяє задовольнити інтереси кожного клієнта. Велику увагу підприємство приділяє якості взуття, на склад матеріалу, шкіру, і зовнішній вигляд моделі. Взуття від компанії Аматі виграла багато конкурсів у номінаціях: «за якість» та інших рейтингах.