КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

Студентський науковий гурток «Перспективи альтернативної енергетики»

 

Локація: ауд. 1-0144, корпус 1

Організатори:

кафедра комп’ютерної інженерії та електромеханіки

Керівники гуртка:

д.т.н., проф. Шведчикова І.О.

д.т.н., проф. Шавьолкін О.О.

План роботи гуртка

 

Важливі дати

 

 

 

Мета діяльності наукового гуртка: поглиблення теоретичних та практичних знань щодо перспективних інноваційних технологій в енергетиці, формуванні у здобувачів вищої освіти та аспірантів зацікавленості у вирішенні проблем альтернативної енергетики.

Основні завдання: проведення семінарів, круглих столів, засідань з обговорення теоретичних та практичних питань з альтернативної енергетики; участь у студентських наукових конференціях в Україні та за кордоном, підготовка наукових публікацій.

Тематика наукових досліджень студентського гуртка: системи прогнозування сонячної генерації; вивчення характеристик вітро- та фотоелектричних перетворювачів енергії; накопичувальні елементи в системах електроживлення локальних об’єктів з відновлювальними джерелами; використання багатофункціональних мережевих інверторів; вивчення можливостей підвищення ефективності систем електроживлення з відновлювальними джерелами енергії.

 

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

УЧАСТЬ ЧЛЕНА НАУКОВОГО ГУРТКА «ПЕРСПЕКТИВИ АЛЬТЕРНАТИВНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ» В МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ